• (093) 786-60-17; (098) 009-77-43; (050) 050-31-24;
  • Киевская область, село Петропавловская Борщаговка ул. Квитнева, 7
  • mail@babykiev.com.ua
Летний Детский Городской Лагерь

 

ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ МІСЬКИЙ ТАБІР

  

   Усі батьки піклуються, щоб їх дитина виросла успішною і впевненою у собі людиною. І звичайно ж ці якості виховуються не один день. Але не секрет, що "один в полі не воїн", тому дружба і спілкування, взаєморозуміння і взаємовиручка - необхідні фактори гармонійного розвитку дітей.

   Саме для таких активних і допитливих хлопчиків та дівчаток з 3 червня 2019 відкритий

1 зміна з 3 по 14 червня. Вартові землі
Світ наш охороняють вартові, кожен з яких несе свою місію. Ми познайомимось з кожним з них, щодня матимемо справу з новим викликом та традиціями на нашій землі.

2 зміна з 17 по 28 червня. Global Village
Наш світ — велике село, де варто завітати до кожної хати. Але саме на Global Village  ми завітаємо в село європейських країн з сучасними, але витриманими традиціями, культурою, кухнею та дозвіллям.

3 зміна з 1 по 12 липня. Легенди Скандинавії
Мало хто знає, але за легендами Скандинавії наш світ тримається на прихильності богів. Разом пізнаємо таємниці Асґарду, великі відкриття вікінгів, осягнемо силу Одіна і Тора.

4 зміна з 15 по 26 липня. Цивілізація
Ми завжди розвиваємось, йдемо вперед. А що як нам дадуть шанс почати все спочатку? Де треба буде досягати певний рівень розвитку, отримувати нові можливості і шанси? Тоді давай запустимо гру «Цивілізація» разом і досягнемо найвищого рівня.

5 зміна з 29 липня по 9 серпня. American weekend
Каліфорнія, Маямі Біч, Флорида, посиденьки біля Гарварду, NBA, дикий Техас та все-все-все, що якнайкраще говорить про те, що це USA, baby! Поїхали з нами і бери з собою друзів.

6 зміна з 12 по 23 серпня. Disneyland
Пірнемо в світ Дісней, де дитинство проходить крізь роки і навіть дорослий занурюється сповна! Заглянемо за лаштунки створення мультфільмів та анімацій, пізнаємо світ Дісней та його героїв — буде страшенно цікаво ;)

      У комфортній атмосфері діти отримуватимуть і використовуватимуть різноманітні навички в тематичних майстер-класах, творчих і науково-освітніх проектах.
   В рамках теми зміни щодня діти знайомитимуться з різними фактами, дослідженнями, видами діяльності, проводити і брати участь в іграх і шоу-програмах.
   Рухливі ігри на природі будуть змінюватися творчими або майстер-класами, тематичні заняття - фізичними, а зона басейну подарує прекрасний релакс і заряд бадьорості на цілий день.
   З дітьми працюватимуть два професійних ігротехніка і англомовних аніматора, забезпечуючи постійний нагляд і організовуючи заняття та дозвілля.

 

Вартість: 600 грн./день, оплата 10 днів з можливістю продовження.

Група: різновікова, діти віком від 6 років.

Режим дня: з 08:00 до 19:00.

Додатково: похід до лісу+мотузковий курс, екскурсія в музей, ярмарка, пікніки.

Записатися та уточнити всі деталі можна у адміністратора центру.

Чекаємо на Вас!

 

   Більше фото дивіться в Галереї.